skip to Main Content
Bottega Wine Tapas

Bottega Wine Tapas

З італійського «bottega» – це магазин, маленька лавка, де господар закладу пригощає відвідувачів домашньою їжею та напоями, іноді поділяючи трапезу з гостями та годинами розмовляючи з ними. Іспанською мовою існує схоже слово, що означає винний льох, винний магазин.

Цей проект став можливим завдяки професіоналізму на всіх етапах. По-перше, це чудовий замовник, який свою ідею довірив відомому європейському архітектору та співзасновнику дизайн агентства Kley Design Йові Ягер – це по-друге. І по-третє, це компанія «VERDI», яка з легкістю виконує будь-які примхи та побажання замовника та архітектора.

Що з цього творчого тандему професіоналів вийшло, звісно, ​​судити відвідувачам. Атмосфера провінційної Європи, італійська та іспанська кухня, тапас та пінчос у супроводі гарного вина та правильно підібраною музикою в оточенні красивих людей та не нав’язливого сервісу.

Також у Bottega ви можете в окремому залі насолодитися коктейлями за зручною барною стійкою та спробувати вина. Кожна деталь інтер’єру в стилі Loft Bottega варта окремої уваги. Так стільниця барної стійки збиралася власноруч Йовою Ягер та директором компанії «VERDI» з елементів винних ящиків. Вони ретельно відбирали та складали окремі малюнки, щоб отримати єдине ціле, таку собі карту вин, яку пропонує своїм гостям Bottega.

Ресторан Bottega гостинно відчинив свої двері відвідувачам на вул. Терещенківській, 13. У цьому закладі всі м’які меблі, стільці, столи, барна стійка, двері, дровери, загалом абсолютно все, на чому ви зупините свій погляд, виконано професіоналами компанії «VERDI». Дверні ручки санвузлу знайшли на знаменитому київському блошиному ринку. Саме тут, в інтер’єрі ресторану, було застосовано унікальну технологію старіння металу та дерева. У професіоналів компанії «VERDI» можна сміливо замовляти штучно зістарені меблі у стилі Loft.

Ідеальні інтер’єр та його виконання можна порівняти з музикою в кінофільмі, коли ти її не помічаєш, але стовідсотково відчуваєш настрій, який так намагався передати її творець. Так інтер’єр у Bottega виконаний у стилі Loft, це нескінченна симфонія, де кожен елемент, будь то барна стійка, столи, стільці, штучно зістарене залізо та дерево стоїть у гармонії один з одним не перекрикуючи сусіда, а доповнюючи його.

Варто зазначити, що фахівці компанії «VERDI» підкорили собі час, тепер за їхнім власним бажанням і лише за їхньою відомою методикою, вони зістарять дерево, або метал, і зупинять цей процес у потрібному вигляді.

×Close search
Search