skip to Main Content
High Standards For Four Points By Sheraton

High standards for four points by sheraton

Про якість відпочинку та обслуговування в готелі Sheraton красномовно говорять тисячі відгуків його гостей. Відчинивши двері, ви потрапляєте в просторий хол, де чистим злитком золота відливає пристінок стійки ресепшн. Фахівці компанії «VERDI», як завжди на висоті виконали задум архітектора, виготовивши декоративне панно площею 15 кв.м із золотого алюкобонду та LED-підсвічування. А сама стійка ресепшн відливає дорогоцінним сяйвом місячного каменю, вишукані деталі зі шпону американського горіха вкотре наголошують на високому рівні майстерності компанії «VERDI».

Для концептуального винного бару та ресторану RiverLounge компанія «VERDI» виготовила барну стійку з американського горіха із золотим декором. Чистота виконання не відволікає, а комфорт відчувається в кожній деталі, коли ви відпочиваєте у барі готелю Sheraton, розташувавшись у розкішних шкіряних кріслах або диванах, та насолоджуєтеся освіжаючими коктейлями за барною стійкою.

Для команди фахівців «VERDI» немає нічого неможливого. Поставлені завдання вони сприймають як виклик їхньому професіоналізму, і виконують задумане відповідно до своїх високих стандартів якості.

×Close search
Search