skip to Main Content
Benefits Of Custom Bathroom Furniture

Benefits of custom bathroom furniture

Сьогодні чітко простежується тенденція облаштування ванної кімнати максимально функціонально та красиво, часи, коли тут встановлювалася лише сантехніка, давно залишилися у минулому. У міських квартирах та заміських котеджах господарі облаштовують ванну як повноцінну кімнату, купують сучасні меблі на замовлення, які прийшли на зміну однотипним шафкам та залізним вішалкам.

На вибір меблів для ванної кімнати впливає розмір приміщення. Для невеликих просторів краще замовляти меблі за індивідуальними розмірами. Стандартні меблі від виробника складаються з шафи або пеналу, навісних шафок, тумб або комодів, дзеркал, полиць і додаткових модулів. Для зовсім невеликих ванних краще замовити тільки кутову шафку, дзеркало зі зручними поличками, компактну тумбочку під ванну, яка укомплектована кошиком для білизни, або інші компактні меблі.

У квартирах нових планувань власникам не доводиться ламати голову над тим, як розмістити тут меблі. Простору достатньо для встановлення різноманітного сантехнічного обладнання та повноцінного гарнітуру для ванної кімнати. Тут також краще замовляти меблі у вітчизняних меблевих компаній, які здійснюють виробництво меблів на високоякісному обладнанні з використанням найновіших матеріалів, що стійкі до впливу високих температур та вологи.

У заміських будинках та котеджах, як правило, розташовується кілька санвузлів, які призначені для гостей, господарів або розміщуються у зоні відпочинку. При замовленні меблів від виробника можна підібрати цікаві колекції, які складаються з шаф, пеналів, тумбочок, виконаних у бездоганному елегантному стилі та поєднують практичні функції з вишуканим дизайном. Для виготовлення меблів замовник може вибрати ексклюзивні або стилізовані матеріали різних кольорів.

При замовленні меблів для ванної кімнати слід враховувати, що предмети інтер’єру не повинні стояти щільно до стін, ванни та іншого сантехнічного та побутового обладнання. У сучасних ванних кімнатах часто монтуються теплі підлоги, в цьому випадку переважно замовляти шафи, комоди або тумби на ніжках.

×Close search
Search