skip to Main Content
This Is Pivbar №6 On Podil

This is Pivbar №6 on Podil

Фабрики VERDI та Trone Grande взяли участь у виготовленні меблів та інших виробів для нового ресторану мережі This is Пивбар, в якому ідеологія та стилістика були продиктовані локацією та історичною цінністю архітектурного простору. Тонко та ненав’язливо дизайнери проекту створили теплу елегантну етніку із сучасною стильною подачею, у контексті пивної культури та цінностей компанії This is Пивбар.

Про дизайн нового ресторану можна говорити нескінченно, і краще за нас це зроблять самі дизайнери, ми ж розповімо про те, що зробили наші фабрики.

А було зроблено багато.

Це і напівкруглі стійки ресепшн із ламінованого ДСП, з фасадами зі штучно зістареного оцинкованого металу. На фасаді головного ресепшена також була використана зістарена, просічна сітка з окантовкою з металу.

Один із найскладніших виробів він же, мабуть, і найцікавіший в ресторані – так званий «Вуглик». Стіни цього невеликого приміщення зроблені з обпаленого дерева і в цьому була основна складність, тому що однаково і рівномірно обпалити з двох боків 3-метрові дошки виявилося досить проблематично. Тим не менш, ми впоралися із цим завданням.

Виготовили столи зі стільницями з масиву ясена на підставах із гарячекатаного металу зі штучним іржавінням, що несподівано надало їм цікавого золотистого відтінку.

На літньому майданчику ресторану зробили лавочки із масиву ясена та металокаркасу, який обшили 12-міліметровим HPL пластиком під бетон. Крім того, для цього ж майданчика виготовили розбірний, регульований та мобільний сценічний подіум довжиною 4 метри, також виготовлений з металокаркасу та обшитий вологостійкою фанерою.

А також нами були виготовлені дивани, вбудовані шафи, дровери, барні стільці з регулюванням по висоті та багато іншого. Про все це і не тільки можна подивитися в нашому відеоогляді This is Пивбар №6:

Ще докладніше про меблі, про те як вони створювалися і про монтаж виробів у ресторані дивіться в наших відео, які ми зібрали в однойменний плейлист.

Дизайнери проекту: balbek bureau
Слава Балбек / Олена Брянцева / Євген Кучмін / Віталіна Гошовська / Марія Коваленко / Іван Сухомлін

Більше фотографій This is Пивбар №6 дивіться у нашому портфоліо.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал. На ньому регулярно виходять нові відео, де ми розповідаємо про те, з якими труднощами часом доводиться стикатися і як ми з ними справляємося, ділимося невеликими виробничими секретами і просто показуємо якісні меблі.

×Close search
Search