skip to Main Content
The Embodiment Of The Most Daring Design Ideas Of Restaurateurs

The embodiment of the most daring design ideas of restaurateurs

За останні роки ресторанний бум радував нас відкриттям нових якісних закладів європейського рівня. І водночас виріс рівень продукції меблевих компаній України, які допомагають рестораторам створювати унікальний дизайн закладів.

Переваги роботи з українськими виробниками чудово демонструє київський ресторан Mur Mur від Loft Buro, який втілив свої найсміливіші ідеї в життя завдяки співпраці з компаніями VERDI та Trone Grande. Усі меблі для його облаштування компанії розробили за ескізами відомого архітектора Олега Волосовського, засновника Loft Buro.

Українська фабрика Trone Grande відома виготовленням м’яких меблів та стільців, а виробнича компанія VERDI завоювала довіру учасників ринку барними стійками, стійками рецепції та нестандартними корпусними меблями. Виготовлені цими компаніями меблі виготовлені в Україні, на базі грамотного використання закордонного досвіду, насамперед – італійського.

Багато досвідчених рестораторів чудово розуміють, що поставити до закладу дизайнерські меблі проблематично: вони повинні бути набагато міцнішими за домашні, а їх вартість не може виходити за розумні для інвестора межі. При цьому виготовлення контрактних меблів є дуже складним бізнес-процесом. Не всім виходить відійти від масового продукту, щоб створювати неповторні меблі для ресторану, що враховує всі умови експлуатації.

У той же час якісний професійний супровід проекту на всіх етапах – від допомоги у підборі моделей та тканин до монтажу та розміщення виробів на об’єкті – можуть забезпечити лише одиниці. Інтер’єр ресторану Mur Mur наочно показує продукт українських виробників, який за виглядом, комфортом та якістю може сміливо конкурувати з європейським.

Фахівцями Trone Grande створено спеціальну лінійку з елементами з гнутоклеєної фанери – барні стільці та ергономічні крісла. На особливу увагу в інтер’єрі заслуговують вишукані крісла з пензликами. А м’які дивани, крісла та пуфи стали частиною обстановки на терасі. Знаковою для ресторану є ексклюзивна діджейська тумба від компанії VERDI – Dj Place з місцем для платівок та домашньої фонотеки.

Меблеві рішення від українських виробників VERDI та Trone Grande можна побачити у таких ресторанах, як Остання барикада, Chicken Kyiv, Шоті, Chang, CHI, Fisher, Chichiko, L’etage та інших закладах.

Mur Mur 1 Mur Mur 2

Фото: Андрій Авдєєнко
Оригінал публікації: ID.INTERIOR

×Close search
Search