skip to Main Content
Eco-leather Or Genuine Leather. What’s Better?

Eco-leather or genuine leather. What’s better?

Екошкіра – штучний матеріал, що складається з двох шарів. В основі тканина, на яку наноситься шар полімеру, що має характерну текстуру, який, у свою чергу, забарвлюють у потрібний колір. Види штучної шкіри відрізняються за типом покриття, товщиною та складом тканини. Серед різноманітних варіантів полімерів, головним чином використовують ПВХ (полівінілхлорид) та поліуретан. За рахунок тканинної основи та пористого полімерного покриття екошкіра краща, ніж натуральна шкіра, вона пропускає повітря, тому в спеку більш комфортна та приємна у використанні. Сидячи на оббитих екошкірою м’яких меблях, людина не потіє і не залишає на поверхні вологих слідів. Матеріал гіпоалергенний, стійкий до стирання та перепадів температур і, що не мало важливо, дешевший за натуральну шкіру.

У чому відмінності з натуральною шкірою, як доглядати за цими матеріалами і багато іншого дивіться в нашому новому відео.

 

Підписуйтесь на наш YouTube-канал. На ньому регулярно виходять нові відео, де ми розповідаємо про те, з якими труднощами часом доводиться стикатися і як ми з ними справляємося, ділимося невеликими виробничими секретами і просто показуємо якісні меблі.

×Close search
Search