skip to Main Content

М’які меблі в будь-якому інтер’єрі – це те, що створює додатковий затишок та допомагає підкреслити унікальність приміщення. Адже хто не любить сісти чи прилягти на м’який диван чи крісло. І важливо, щоб там було комфортно та зручно, чим, на жаль, не кожен виріб м’яких меблів може похвалитися. Іноді дивишся – красиво, і тебе так і тягне сісти туди або, як кажуть, плюхнутися. Але очікування та реальність виявилися далекі один від одного. Це все тому, що до виготовлення м’яких меблів необхідно підходити професійно і, звичайно ж, з душею.

Фабрика «VERDI» відноситься до тих, хто виготовляє всі меблі, в тому числі і м’які, використовуючи всі сучасні технології, а у виборі матеріалу для виготовлення меблів вибирає тільки якісну та сертифіковану сировину. Саме тому всі вироби компанії служать довго, не втрачаючи при цьому зовнішньої привабливості.

Окрему увагу слід приділити зручності м’яких меблів.

З крісел та диванів фабрики «VERDI» неможливо встати, тому що той комфорт, який ви відчуваєте, сидячи або лежачи на м’яких меблях компанії, це те, чого так часто нам хочеться, і що так рідко можна зустріти.

Що стосується зовнішнього вигляду, тут все залежить від ваших індивідуальних уподобань. Фабрика «VERDI» готова вам запропонувати обтяжку зі шкіри, високоякісного шкірозамінника, а також з будь-якої тканини на вибір. Вибір кольору завжди залишається за вами, тому що ми не ставимо жодних обмежень і готові виконати будь-яке побажання нашого клієнта.

Вітальня, кабінет, передпокій, веранда, ресторан або бар – у будь-якому помешканні доречні м’які меблі. Якщо у вас велика компанія і є великий потік відвідувачів, то в кімнаті очікування або коридорі також будуть доречні м’які меблі, наприклад диванчики або крісла. Якщо ви часто проводите час біля комп’ютера, то крісло також буде доречним, щоб допомогти вам не відчувати фізичний дискомфорт від тривалого перебування в одній позі.

У дитячій кімнаті, коли ваш малюк вже підросте, ви також почнете думати про те, які меблі для сну вибрати дитині – дивани, які фабрика «VERDI» виготовляє для дитячих кімнат – дуже зручні корисні та, звичайно ж, дуже красиві.

На будь-який смак, у будь-яке приміщення – м’які меблі від меблевого салону «VERDI» це завжди буде доречно та оригінально. Але, як кажуть, краще один раз спробувати, ніж сто разів прочитати про це.

Фото м'яких меблів нашого виробництва
Moon-box-15-1
×Close search
Search