skip to Main Content

Що зробить будь-яку господиню щасливою? Звичайно ж, це зручна та функціональна кухня, яку неможливо уявити без ідеальної стільниці. І справа зараз навіть не в її формі чи кольорі, а насамперед – у її якості. Напевно, кожна господиня у своєму житті хоч раз, але мала справу з неякісною стільницею, на якій майже після першого приготування залишаються якісь подряпини. Та й сліди, які складно відмити, хоч залишені вони органічними продуктами. Хочеться купити стільницю таку, яку не захочеться міняти, а її тривале використання не позначиться на зовнішньому вигляді.

Саме такі стільниці пропонує до вашої уваги фабрика «VERDI», що знаходиться в Києві. Ми пропонуємо стільниці, виготовлені з різних матеріалів, залежно від ваших побажань, ви зможете підібрати собі найкращу для вашої кухні.

Також фабрика «VERDI» виготовляє стільниці для ванних кімнат та барних стійок, де якісна та гарна стільниця є найважливішою деталлю інтер’єру.

Як ви можете побачити серед наших робіт, представлених нижче, всі стільниці виготовлені під індивідуальне замовлення, створюючи чудовий ансамбль з меблями. Висока якість стільниць, оброблені кути, високоякісний матеріал – все це робить стільницю не лише красивою, а й практичною.

Якщо у вас вже обрані кухонні меблі і ви бажаєте замінити стільницю – вам достатньо нам скинути лише її розміри, і наші фахівці підготують вам стільницю з того матеріалу, який ви самі виберете.

Матеріал, який ми використовуємо при виготовленні стільниць, найвищої якості, який є термостійким, що дозволить вам не побоюючись використовувати стільницю для того, щоб, наприклад, поставити гарячий посуд на неї. При цьому вам не доведеться побоюватися за те, що матеріал буде пошкоджений, або залишиться слід. Крім того, навіть стільниці світлих відтінків легко піддаються чищенню, не залишаючи слідів від їжі, яка була залишена на ній. На відміну від інших стільниць, якість яких залишається під сумнівом, стільниці, виготовлені фабрикою «VERDI» завжди будуть вас радувати. І ніколи не розчарують.

Якщо ж ви хочете облаштувати кухню повністю, ми можемо запропонувати вам готові варіанти кухні зі стільницями, які ідеально доповнюють один одного і створюють унікальний і неповторний інтер’єр.

Фото стільниць нашого виробництва
×Close search
Search