skip to Main Content
Якісні дитячі меблі

Якісні дитячі меблі

Обстановка в будь-якій дитячій кімнаті, перш за все, повинна виконуватися з урахуванням віку дитини, її характеру та захоплень. Якщо в планах облаштувати кімнату для малюка, то важливо звернути увагу на питання безпеки та якості матеріалів. Тоді найкраще підійде набір м’яких меблів. Для школярів, як цілком самостійні особистості, слід чітко розділяти зони для ігор та навчання. Тому найбільш оптимальним вибором буде використання багатофункціональних предметів меблів, які забезпечать найвигідніше використання корисної площі кімнати.

Виробникам серійних дитячих меблів досить складно врахувати всі вимоги до якості та дизайну, яким мають відповідати меблі для конкретно взятих умов. Тому найкращим варіантом буде виготовлення дитячих меблів на замовлення.

Дитячі меблі модульного типу можуть легко вписуватися в будь-який тип інтер’єру, так як можуть виготовлятися в різних стилях. Їх основна перевага полягає в тому, що шляхом збирання окремих компонентів можна отримувати найрізноманітніші предмети меблів:

  • шафки;
  • тумбочки;
  • крісла;
  • столики;
  • комоди.

Крім того, модульні меблі дозволяють легко вирішити питання зручності використання меблів залежно від зростання дитини. Замовляючи модульні меблі, можна бути впевненим, що ви отримаєте по-справжньому функціональні та оригінальні конструкції, а виробник обов’язково врахує всі вимоги батьків, а також маленького користувача.

Меблі для малюків, що виготовляються на замовлення, повинні мати ряд істотних відмінностей від звичайних меблів. Стильними вважаються набори, що складаються з м’яких та теплих меблів у світлих однотонних тонах. Одночасно компоненти набору не повинні мати будь-яких гострих кутів або зовнішніх виступів, щоб унеможливити травмування немовляти.

При замовленні важливо також звертати увагу на матеріали, які застосовують при виробництві меблів для дітей. Безумовно, абсолютно безпечними будуть вважатися меблі, виготовлені з дерев’яного масиву, але їх придбання обійдеться недешево. Тому цілком логічно, що популярністю користуються меблі із МДФ. Цей матеріал отримують методом пресування тирси з подальшою обшивкою шпоном, тому вироби з нього екологічно безпечні та довговічні. Меблі з пластику і ДСП виділяються низькою ціною і виготовляються в найрізноманітніших кольорах і формах. Але при замовленні дитячих меблів з цих матеріалів буде не зайвим переглянути супровідні документи, щоб бути впевненим, що вони не містять шкідливих речовин, здатних завдати шкоди здоров’ю дитини.

×Close search
Search