skip to Main Content

Місцезнаходження

Київ, Україна

Спрощення та уніфікація – це ключові слова для визначення стилю дизайну інтер’єру від компанії FILD. Мінімалістичний дизайн інтер’єру передбачає використання необхідного для створення чистого та лаконічного простору. Головне – підтримувати баланс між мінімалізмом та певним рівнем затишної атмосфери.

Це добре збалансоване середовище створювалося для сімейної пари. Квартира являє собою чистий і затишний простір, що складається з основної зони, що прилягає до кухні, двох кабінетів, ванної кімнати з двома окремими входами та головної спальні, яка суміщена з функціональною вбиральні.

Конструкція будівлі не давала можливості для зміни простору, оскільки майже всі стіни в квартирі монолітні. Звичайно, просторість безпосередньо не пов’язана з розміром, проте це було певним викликом підтримувати чіткі лінії, розумне структурування та лаконічність планування.

FILD вдалося розширити коридор, пересунувши одну стіну на 40 см, і створити суцільну меблеву конструкцію, що об’єднала зону передпокою та один із кабінетів, будучи функціональним елементом дизайну для обох приміщень.

Колірна палітра складається в основному з теплих сірих тонів, органічних відтінків дерева та великої кількості природного світла, з додаванням ультра синіх акцентів, представлених підвісними світильниками Radius у вітальні та спальні.

Приховані двері, гладкі зазори та ледь помітні елементи дизайну, це те, що створює естетично-зріле почуття місця. Потрібно не поспішати та заглянути глибше, щоб детально оцінити обстановку. Дерев’яні панелі були встановлені на всю довжину стелі візуального ефекту подовження. Віконні рами також були оздоблені дерев’яними панелями, зраджуючи цим ще більше затишку. Всі меблі були виготовлені на замовлення фабрикою Verdi відповідно до технічних ескіз компанії FILD.

Ванна кімната була справжнім викликом через надзвичайно малий простір, на тлі сміливого прагнення створити повноцінну, функціональну, комфортну та стильну ванну кімнату для двох людей.

Фахівцям компанії FILD вдалося правильно розмістити всі необхідні компоненти: виготовлена на замовлення подвійна раковина з двома незалежними дзеркалами, окрема ванна, окремий душ, туалет, настінні полиці та достатньо місця для зберігання у шафах під раковиною.

Світло-сіра фактурна керамічна плитка Cappo di Gres у поєднанні з оригінальним монолітним литтям бетону збалансована меблями в натуральному відтінку дерева. Ванна кімната має 2 окремі входи, один з коридору, а інший з головної спальні.

На дизайн кухні вплинув азіатський лаконізм та зручність застосування. Меблева конструкція поєднує кухню з основною зоною. Вона складається з різних шаф для посуду, вбудованого холодильника, посудомийної машини, духовки та відкритих стелажів, окрема зона під телевізор. З погляду дизайнера, це ідеальне рішення інтер’єру, для чистоти форм та мінімізації матеріалів.

Завдяки своїй базовій концепції забезпечення комфортної та невимушеної атмосфери, FILD розробили багатофункціональний, частково мобільний диван у вітальні нейтрального світло-сірого кольору із приємною зернистою тканиною.

Дизайнер проекта: Ден Вахрамеев
Фото: Андрей Безуглов

Читати далі...
Більше фотографій проекту
×Close search
Search