skip to Main Content

Місцезнаходження

Київ, Україна

Метою проекту було створення просторого, лаконічного інтер’єру, який би відображав думку власника в унікальному і завжди актуальному зовнішньому вигляді. Вдало підібрані матеріали та поєднання текстур створюють привабливе, витримане сприйняття житла.

Основна зона складається з невимушеного простору вітальні, обідньої зони, відкритої кухні та двох окремих входів на терасу.

Вбудований багатофункціональний диванний блок у вітальні був виконаний меблевою компанією “VERDI” за розробленими ескізами дизайн студії FILD. Його двосторонній каркас забезпечує можливість приємного та практичного переміщення на кухню, залишаючи диван.

Монолітний кухонний блок, зроблений з матово-чорного FENIX NTM, створює ідеальний акцент в інтер’єрі квартири. Меблеві фасади від кухні до гардеробу ілюструють собою єдину лінію, яка поєднує місце планування приміщення. Стандартні кухонні шафи були навмисно вилучені із дизайн-концепції для того, щоб підкреслити легкість усієї меблевої секції.

До речі, всі елементи меблів, разом із 7-метровою суцільною гардеробною конструкцією, втілюють принцип легкості як важливої ​​дизайнерської ідеї оригінального проекту. Особливо уважний глядач з легкістю помітить, що примикання стіни, підлоги та меблевих конструкцій мають спільний елемент – тіньовий шов, який демонструє фундаментальний мінімалістичний підхід та виділяє загальні форми.

Ванна кімната є частково засклений цілісний куб з кахельним покриттям і є головним елементом всього інтер’єрного проекту. Цікаво, що куб піднятий над загальним рівнем підлоги та розділяє основну зону від спальні.

Текстурна плитка Ceppo di Gre, що покриває всі поверхні у ванній кімнаті, включаючи підлогу, стіни та стелю, пропонує ідеальне оформлення для сантехніки у абсолютно монолітній конструкції. Елемент прозорого скла дозволяє візуально відкрити приміщення, зводячи до мінімуму шум, а водовідштовхувальні тканини можна регулювати за допомогою пульта.

Колірна палітра переважно складається з монохромних тонів. Сірий колір у поєднанні з теплими приглушеними відтінками дуба надають тонке сприйняття спокою. Як зазначалося раніше, чорна кухня бере на себе головну відповідальність за внесок у колірну гаму.

Головна спальня розкриває справжню простоту. Конструкція ліжка в першу чергу була розроблена, щоб забезпечити її власнику бездоганність міцного сну. Основа матраца 2х2 метри пропонує необмежений вибір позицій для відпочинку. Добре збалансована прилегла зона ліжка розташована на різних рівнях для мультифункціонального використання, а його занижена структура створена під впливом сучасного азіатського стилю.

Дизайнер проекта: Ден Вахрамеев
Фото: Андрей Безуглов

Читати далі...
Більше фотографій проекту
×Close search
Search