skip to Main Content

Местонахождение

Львов, Украина

Місце зустрічі вільних людей», музей української музики та, насамперед, новий заклад з сучасною українською кухнею і 100% українським баром.

Зали ресторану розташувалися на місці кількох кам’яниць із неперевершеною історією. Так у одній із них у 1864 році вперше у Львові почали продавати «Кобзаря». Інший зал займає місце у підземеллі Пелчинської кам’яниці – якихось 300 років тому тут працювала найкраща крамниця вин.

Простір ресторану заповнений музичними артефактами відомих українських виконавців. Деякі із них гості закладу можуть «випробувати» за допомогою сучасних технологій. Так у закладі можна поспівати у мікрофон Святослава Вакарчука чи приміряти шолом Онуки з кліпу «Відлік» у застосунку доданої реальності.


Незвичайним є інтер’єр самого закладу. Щоб потрапити до першого залу, гості повинні «прорвати» залізну завісу. А далі гості потрапляють у простір з вишитими по металу маками, гуцульськими килимами, дерев’яними люстрами ручної роботи та меблями від українських фабрик Trone Grande, Verdi та Freid.

Для нас цей проєкт став символом незламності, боротьби та надії. Адже його підготовку ми разом з дизайнером Олегом Волосовським розпочали ще до початку повномасштабного вторгнення. А після звільнення окупованого м. Гостомель, де знаходиться наша фабрика, виявили, що половина виготовлених для ресторану меблів була вкрадена, а інша половина знищена.

З титанічними зусиллями ми знайшли сили та кошти, щоб виготовити повністю новий комплект меблів та завершити розпочате.

Отже, зустрічайте металеві панелі із вишитими маками від Wonderland студия декора та інший декор від майстрів Verdi. А також вишукані барні стійки, панелі із дерева та тримачі для келихів. Виробництва Trone Grande та Freid у свою чергу наповнили ресторан затишком за допомогою диванів, стільців та елегантних столиків із дерев’яними стільницями.

Сподіваємося, вам подобається наша нова робота. Дякуємо усій команді, яка невпинно продовжувала працювати заради такого результату.

Дизайн проект: loft buro Oleg Volosovskiy

Фотограф: Nick Korsun

Читать далее...
Больше фотографий проекта
×Close search
Поиск