skip to Main Content
Не дарма кажуть, що зустрічають за одягом, а проводжають за розумом. Дуже важливо з чим піде від вас відвідувач, адже перше враження, яке він отримає, це те, на що вже не вплинути — перше враження не можна справити двічі.
Меблева компанія «VERDI» має великий досвід у створенні чудових рішень для будь-яких приміщень, у тому числі для кінотеатрів. Пропонуємо спільно обговорити інтер’єр, де ми зможемо підказати готові рішення, які підкреслять індивідуальність та унікальність дизайну. На відміну від банальної барної стійки або столу, ви можете оформити, наприклад, ресепшн, облаштувавши його зручними м’якими меблями для відвідувачів. Наша робота полягає в повній гармонії слів і дій, адже ми знаємо, як важливо догодити клієнту і дотриматися всіх правил і технологій виготовлення виробу.
Компанія «VERDI» – меблевий салон, який сам створив себе таким, яким він є на сьогоднішній день, адже колись це була маленька майстерня, яка складалася лише з двох людей – подружжя конструктора та архітектора. Сьогодні це команда професіоналів, які цінують ім’я компанії і працюють, віддаючи себе на 100% улюбленій справі. Команда досвідчених фахівців бере до уваги кожну деталь, адже не має значення великий об’єкт або маленький, для Вас він має велике значення.
Щоб переконатися в наших словах, представляємо до вашої уваги наше портфоліо за напрямком «Кінотеатри», де ви можете побачити роботу наших професіоналів.
Замовлення виконано відповідно до побажань клієнта та отримано відмінний результат. У якому із приміщень ви б не запланували створити затишний кінотеатр – меблевий салон «VERDI» стане для вас хорошим компаньйоном.
Читати далі
×Close search
Search