skip to Main Content
Custom-made Furniture For Teenagers From The VERDI Factory

Custom-made furniture for teenagers from the VERDI factory

Перехідний вік – важливий період розвитку дитини. Саме в цей період формується особиста думка, найчастіше відмінна від батьківської. Діти починають активніше розвиватися, а значить, їм потрібні різні зміни в інтер’єрі кімнати, де вони проводять чималу частину свого підліткового життя. Напевно, головна вимога будь-якого підлітка – спеціальні підліткові меблі. Адже такі меблі – це насамперед незалежність та надання почуття свободи у прийнятті певних рішень. Замовити меблі для кімнати підлітка ви можете у нашій компанії.

Сьогодні сучасні підліткові меблі мають багато позитивних сторін: вони легко трансформуються і можуть містити спеціальні модульні системи, які значно збільшують площу кімнати, не захаращуючи її. Більш того, модульні меблі для підлітка є дуже практичними та універсальними.

Потрібно розділити кімнату на 2 зони:

  • Зона розваг.
  • Зона відпочинку.

При цьому краще не забувати запитати думку вашої дитини, потрібно дати їй виявити фантазію.
Якщо ви вже визначилися з дизайном кімнати, то наша компанія допоможе вам її обставити, тому що ми виготовляємо модульні меблі на замовлення за індивідуальними розмірами. Меблі на замовлення мають безліч плюсів. Наприклад, вони виготовляються з вибраних вами матеріалів з використанням фурнітури, що вам сподобалася, і придуманим вами дизайном. Наша фірма може зробити все, що вам потрібно. Зазвичай у кімнаті сучасного підлітка стоїть комп’ютер. Ми виготовимо комп’ютерний стіл будь-якої форми, з усіма необхідними пристроями, наприклад, з висувною полицею для клавіатури, зручною підставкою для принтера, сканера та системного блоку, тобто за індивідуальним проектом. Важливо, щоб меблі не захаращували простір кімнати, а робили її використання максимально ефективним. Матеріали, що використовуються для виготовлення модульних меблів для підлітка, сертифіковані, так що ви можете не турбуватися про здоров’я вашої дитини!

При виготовленні меблів для підліткової кімнати, ми будемо враховувати всі ваші вимоги та побажання, які стосуються як самих меблів, так і термінів їх виготовлення. Ви будете приємно здивовані не лише якістю нашої роботи, але й ціною ваших нових меблів для підлітка!

×Close search
Search