skip to Main Content

Фабрика «VERDI» пропонує вам унікальну можливість облаштувати будь-яку житлову і робочу площу, підготувавши унікальний дизайн для інтер’єру. Якщо ви готуєте ремонт у своїй квартирі або плануєте переїжджати в новий будинок або квартиру – ви, звичайно ж, плануєте зробити це житло найкращим і зручним для вас. Меблі в інтер’єрі є головним акцентом, оскільки саме з меблів починається думка про майбутній ремонт або переїзд. Багато журналів проходить через руки, поїздки в магазини, пошук в інтернеті. Все це дуже захоплююче, звичайно, але може забрати не лише багато часу, а й сил.

Фабрика «VERDI» пропонує вам свою допомогу у створенні та розробці дизайну не тільки меблів вашої мрії, а й інтер’єру в цілому.

До вашої уваги ми пропонуємо кілька варіантів вже готових композиційних рішень, які ми розробили за індивідуальним замовленням наших клієнтів.

Наші фахівці, перш ніж розпочати розробку дизайну меблів, добре вивчають не лише потребу клієнта, але й самого клієнта. Його смак, інтереси, уподобання, характер, темперамент та багато іншого, що допомагає створити саме те, чого так потребує наш клієнт.

Сучасні технології, найвищий рівень наших фахівців, а також любов до справи, яку ми робимо, дозволяє нам створити унікальні композиції.

Барні стійки, м’які меблі, вітальні, дитячі кімнати, кухні, ванні кімнати, веранди, шафи, тумби – все це, і навіть більше ми готові зробити вам на найвищому рівні і в досить короткі терміни.

Окрім розробки унікальних меблів, ми готові надати вашій увазі готові рішення, які ми можемо адаптувати під задані розміри. Якщо вам потрібно облаштувати дитячу кімнату, наприклад, ви можете надіслати нам план кімнати із зазначенням метражу, а ми приготуємо для вас рішення-макет. Так само і з іншими приміщеннями, які вимагають облаштування меблями.

Матеріал, який ми використовуємо в роботі – це високоякісний ДСП, натуральне дерево, МДФ, постформінг, сталь. Висока якість матеріалів дозволяє служити меблям довгі роки, що є додатковою перевагою для всіх наших товарів.

Читати далі
×Close search
Search