skip to Main Content

Історія люстри крокує в далеке минуле, що спочатку являла собою звичайний світильник, який не відрізнявся особливою оригінальністю. У 17 столітті люстрами прикрашали собори і храми, але пізніше з появою необхідності висвітлювати будинки і великі будівлі вони стали частиною інтер’єру та показником високого статусу, адже будь-яка люстра того далекого часу була унікальним витвором мистецтва.

З появою електрики настала нова ера, а вона спричинила появу і застосування в розробці різних конструкцій і використання матеріалів, що раніше не користувалися популярністю – змінювалася фактура, кольори і стилі виконання.

Сьогодні люстри – це не тільки показник статусу або доповнення до Вашого інтер’єру, це окремий вид мистецтва, до виконання якого варто підходити максимально грамотно та серйозно.

Розподіл світла та тіні

Оформлення освітлення – складний процес, який вимагає не тільки вміння вибрати люстру, що сподобалася, або зробити її за ескізами відомих дизайнерів, а в першу чергу – правильне розуміння розподілу тіні і світла, адже від цього залежить наскільки комфортним і затишним буде приміщення.

Першими, хто прийшов до збалансованої системи освітлення, були європейці, вони зуміли створити баланс світла і тіні в кімнаті. Для створення такого освітлення Вам знадобиться допомога професіоналів.

Вибір люстри – важливий процес

Існує безліч магазинів, де можна купити люстру і не витрачати час на її замовлення або виготовлення. Досить зайти в інтернет магазин і знайти в каталозі найбільш підходящий варіант, але слід знати, що кожна людина робить виріб під себе і вкрай рідко, купивши вже готову люстру, клієнт залишається цілком задоволений, адже на екрані все виглядає чудово та підходяще.

Тим більше, щоб правильно вибрати люстру, яка не тільки радуватиме клієнтів і послужить головним атрибутом кімнати, а й виконає головну свою роль – освітлення, важливим є знання фізики та інших точних наук, адже розподіл світла – штука не проста. Як бути — довіритися досвіду та знанням людей, дійсно компетентних у питанні виготовлення та підбору люстри для Вас.

Погляд професіонала

Фабрика «VERDI» надає послуги з виготовлення люстр будь-якого виду складності. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально з урахуванням Вашого смаку та уподобання. Нам важливо, що Ви думаєте про нас і яку думку залишите після співпраці з ними. Наша команда працює для вас.

Для виготовлення виробів ми використовуємо високоякісні матеріали, наголошуючи на індивідуальному стилі клієнта.

Живописніше про нашу роботу розкажуть лише наші справи – клієнти, які вже отримали готові вироби і радують ними своїх відвідувачів.

Наші замовники – люди, які знають смак мистецтва та краси. Деякі з недавніх робіт, які можна побачити на фото – люстра для кулінарної студії Ектора Хіменес-Браво, люстра у фірмовий магазин Silenza та інші вироби, що заслуговують на Вашу увагу.

Фабрика «VERDI» дарує теплоту та світло нашим клієнтам.

Фото люстр нашого виробництва
×Close search
Search