skip to Main Content
Меблі на замовлення: зручність, функціональність та шик у кожному елементі

Меблі на замовлення: зручність, функціональність та шик у кожному елементі

Втомилися від громіздких та стандартних предметів інтер’єру? Бажаєте замовити меблі відповідно до габаритів кімнати? Замовити меблі в компанії «VERDI» – найправильніше рішення. Ми маємо власний виробничий цех. Налагоджені зв’язки з постачальниками фурнітури та витратних матеріалів дозволяють нам створювати добротні та недорогі меблі на замовлення.

4 причини купити меблі від фабрики «VERDI»

Понад 15 років на ринку в сегменті меблевої індустрії – саме стільки фабрика «VERDI» займається виготовленням різноманітних , офісів та домів. За годы работы мы реализовали сотни проектов, приобрели ценный опыт и отменную репутацию. Но реклама здесь не причем. Все дело в принципах нашей работы.

У нас прагнуть замовити меблі, оскільки ми пропонуємо:

 1. Продукцію власного виробництва. На нашій фабриці активно запроваджуються сучасні технології. Володіємо технічними можливостями, завдяки чому реалізуємо найнестандартніші задуми.
 2. Апетитні ціни. Вартість меблів максимально доступна, вона на 7% нижча, ніж у конкурентів. Ціни як на бюджетні вироби, так і вироби преміум-класу досить доступні.
 3. Швидкий термін виготовлення. Завдяки виробничим площам та команді професіоналів нам вдається створювати ергономічні меблі оперативно та без втрати якості.
 4. Професійний підхід. Ми не штампуємо меблі, а виготовляємо їх за індивідуальними розмірами, враховуючи при цьому побажання замовників. Ви оціните мобільну обробку заявок, а також детальні консультації менеджерів.

Коротко про нас

Виробництво меблів – основна спеціалізація фабрики. Оскільки любимо оперувати фактами, хочемо звернути вашу увагу на деякі цифри про нас:

 • виконано понад 980 проектів;
 • 95% задоволених клієнтів;
 • понад 15 років у меблевому сегменті бізнесу.

Схема співпраці з нами

Ключові етапи взаємодії при замовленні меблів наведені нижче. Вас приємно здивує не лише швидкість виготовлення, а й якість продукції від виробника. Зверніть увагу на основні кроки:

 • звернення до нашої компанії;
 • виїзд замірника та розрахунок вартості;
 • виробництво меблів за індивідуальними розмірами;
 • доставка та збирання меблів;
 • видача довгострокових гарантій.

Замовити меблі у нас означає зробити усвідомлений вибір на користь функціональних і стильних предметів інтер’єру. Ми створюємо не просто меблі, а якісну та елітарну продукцію, яка наповнить будинок затишком та шиком.

×Close search
Search