skip to Main Content
Київський ресторан «POLITEHNIKUM»

Київський ресторан «POLITEHNIKUM»

Новий, реалізований нами проект — ресторан «Politehnikum Bistro» у Києві.

Вперше про цей заклад ми говорили ще наприкінці 2020 року, але через несприятливу обстановку, пов’язану з COVID-19, терміни виробництва та відкриття ресторану змінювалися.

Основний монтаж ми розпочали ще під час внутрішнього оздоблення приміщення, встановлювали каркаси для майбутніх барних стійок та збирали різні металеві конструкції. І ось як це було:

Над «Politehnikum Bistro» працювали фабрики VERDI та Trone Grande.
Дизайнер проекту – Олена Свистунова.

Фабрикою VERDI виготовлені дровери з ламінованої ДСП, обклеєної гарячекатаним металом, який у свою чергу покритий полімерним лаком. Приблизно за таким же принципом були виготовлені барні стійки. Також виготовили пристінок із нержавіючої сталі, при виготовленні якого використовували новий вид фарбування — метал покрили спеціальним прозорим полімерним лаком, який додав конструкції золотистого відтінку. Такий метод дешевший за процес булатування, а крім того, і що немало важливо, можна фарбувати конструкції будь-яких розмірів, так як при булатуванні ми обмежені розміром вакуумної камери – півтора метри на метр.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал. На ньому регулярно виходять нові відео, де ми розповідаємо про те, з якими труднощами часом доводиться стикатися і як ми з ними справляємося, ділимося невеликими виробничими секретами і просто показуємо якісні меблі.

×Close search
Search