skip to Main Content

Місцезнаходження

Київ, Україна

Концепція дизайну лобі-бару Redisson Park inn заснована на ідеї тропічного лісу, де кожна зона, матеріал і функція створюють єдиний цілий простір.

Лобі готелю ідеально підходить як для зустрічі друзів за келихом гарного вина, так і для міжнародної бізнес-конференції. Інтер’єр цього лобі затишний і харизматичний, все тут говорить про цінності та сучасний лайфстайл гостей готелю.

Простір був розділений на дві зони: у першій ми розмістили лобі з баром та затишною терасою, що виходить на головний фасад готелю. У другій частині ми створили конференц-зал із каво-поінтом. Зал розділений на дві частини за допомогою мобільної перегородки Dorma, яка також виконана в американському горіху.

Приміщення залите природним світлом завдяки високотехнологічним віконним вітринам від Reinars.

Ми створили по-справжньому теплий і затишний простір. Круглі колони задають ритм, витягуючи простір угору – вони символізують дерева у лісі; американський горіх у поєднанні з темно-сірим та чорним каменем підкреслюють природність дизайну.

Чисті лінії та нейтральні тони – головні риси дизайну. Шикарний і сучасний, він доповнений високоякісними натуральними матеріалами, включаючи дерево, граніт та керамічний підлогу. Фактурна плитка на підлозі контрастно поєднується з гладким керамограніт під мармур на фасаді бару.

У дизайні лобі ми керувалися простим правилом: все має бути конкретним, структурованим та функціональним.

Ми продумали до дрібниць сенсорний досвід гостей Redison, де все гармонійно доповнює один одного: яким буде наш дизайн на дотик (приємна тактильність поверхонь з деревини), як він звучатиме (звуковий баланс для тихої розмови), наскільки він буде приємний для ока (яскраві кольори) в обробці меблів та теплі приховані підсвічування).

Колірні рішення лобі готелю є чистим полотном та основою для меблів та колон, які починають звучати на ньому як арт-об’єкти.

Підтримуючи концепцію лісу та природності, ми використовували екологічні акустичні плити на стелях – робили баланс поверхонь, що відбивають, з поглинаючими поверхнями.

Дизайнер проекта: Максим Кривенко
Фото: Ботанов Павел

Читати далі...
Більше фотографій проекту
×Close search
Search