skip to Main Content

Місцезнаходження

Київ, Україна

Ресторан CHICHICO – це втілення темпераментного колориту Грузії в сучасному дизайні від Олега Волосовского (Loft Buro). Спільними зусиллями і креативом нам вдалося відтворити дух первозданної Східної Європи в цьому незвичайному проекті.

Так акцент був зроблений на натуральні матеріали масивних розмірів. Центральна роль в інтер’єрі відведена стіні, виведеної з дерев’яних плашок з ідеальною текстурою і хрестів різної висоти. За допомогою бокового освітлення всі ці елементи створюють 3D ефект.

Також увагу привертають дві відкриті для відвідувачів зони з барними стійками. Одна відведена для замішування тіста, друга – для випікання хлібу.

Об’єднує їх натуральність стільниць, виконаних з масиву ясена та оброблених виключно лляною олією для запобігання потрапляння хімічних речовин в випічку. Тому вже при вході в ресторан витає ароматний запах свіжоспеченого грузинського хліба

Спеціально для ресторану дизайнером Олегом Волосовський була розроблена концепція оформлення фасадів барних стійок. На одну з них були поміщені ідеально підібрані зрізи дерева. За допомогою висушування були утворені натуральні тріщини, а шляхом підпалювання і обробки фарбами утворився ефект паленого дерева. Друга барна стійка виглядає, як дах будинку, вимощений черепицею ручної роботи.

Незвичайність і складність обраного дизайну полягала в побудові різнорівневої стелі, в якій необхідно було провести всі комунікації. Для її створення використовували плашки дерева, які виклали в різних площинах.

Окремий затишок в атмосфері ресторану створює камінна зона. Для відображення світла натуральних свічок була застосована нержавіюча сталь.

Завдяки злагодженій і спільній з архітектором роботі вийшло легко і якісно реалізувати проект, строго дотримуючись встановлених термінів.

Читати далі

Більше фотографій проекту
×Close search
Search