skip to Main Content
Стільниці для кухні

Стільниці для кухні

Перейшовши в магазин або розглядають гарний дизайнер журналів ви повинні пам’ятати, що те, що красиво естетично приємне не завжди зручно з практичною стороною. А кухня-саме одне з тих приміщень, де потрібна максимальна практичність. Вибираючи меблі для кухні, ви повинні враховувати і ваші особисті переваги, і фінансові можливості, і функції, які ви покладаєте на цю меблі. Розглянемо основні матеріали, які роблять меблі і стільниці для кухні.

Стільниця з дерева

Ця таблиця Топ ідеально підходить для кухні, витриманої в класичному стилі. Але найчастіше деревина на кухні використовується для проектування дверей, шаф і підлогових баз. Деревина може бути матовою або глянсовою, природним кольором або пофарбовані. Стільниця для кухонь виготовлені з сильних і коштовних порід деревини, від того, що його вартість значно висока. Недоліком такої стільниці можна назвати, що від коливань температури і вологості, що за своєю суттю присутня на кухні, поверхня може деформуватися, утвореної тріщини і несправності. Але в догляді за такою столом буде зручна-придатна Чистка з вологою ганчіркою. Крім того, в таблиці верхньої частини дерева можуть бути відновлені, і він повернеться її первісної краси.

Стільниця з фанери

Цей матеріал приклеєний разом тонким шаром дерева. Частіше за все це м’які породи, наприклад, Сосна. У чистому вигляді для покриття вершин він не використовується, але його відокремлюють задні і бічні стінки підлоги і навісні шафи. Також Фанера використовується як субстрат для стільниці з агломерату. Фанера не деформована від різниці температур і навіть при підвищенній сухості повітря в приміщенні. Це її незаперечна Чеснота.

Стільниця зі шпону

Шпон являє собою лист з дорогоцінного дерева, на якому тонкий шар (від 0,7 до 3 мм) породи цінного, наприклад, горіх або дуб вставляється. Переваги такої обробки можна віднести до його прекрасного вигляду. Але все-таки, Шпон досить м’який і ніжний, тому вимагає ретельного ставлення. Однак, як і дерев’яні стільниці кухні, такі поверхні піддаються відновленню.

Стільниця з МДФ

Або ж, ДВП середньої щільності являє собою пластину з пресованого стружки, яка являє собою деревостружкові пластини. Для зв’язок використовують Карбамід смоли, які, на відміну від фенольних (використовуються при виробництві ДСП), не є токсичними. Якщо вибрати таку стільницею, необхідно переконатися, що на дошці МДФ накрита достатня кількість шарів лаку або фарби, а для відновлення її досить складно. Але тим не менш, МДФ стільниці має відмінні властивості, сильні, вологи і жаростійкі.

Стільниця з ламінату

Такі синтетичні для покриття пасти на плити ДСП і МДФ, і представляє собою пресований папір просочений фенолами або меламіном смол. На її поверхні надрукуйте текстуру дерева, мармуру, граніту, що робить таку стільницю дуже привабливим. Крім того, цей матеріал хороший в експлуатації: він стійкий до подряпин, зносу, не пористих, не збирає пил.

Стільниця зі сталі

Тривалий час такі покриття для кухні робочої поверхні використовувалися тільки в ресторанах і місцях суспільної мети. Сьогодні сталь стала однією з модних і популярних матеріалів, які можуть дати сучасний вигляд на кухню. Якщо ви думаєте, який столик вибрати для кухні в стилі хай-тек, то відповідь очевидна-сталь. І це не дивно, тому що сталь є одним з найбільш міцних матеріалів. Для використання в обробці кухонних меблів виробники використовують Сплав заліза і вуглецю, що дозволяє залишатися стійким до утворення іржі. У магазинах можна знайти стільниці з матовою і глянсовою. Можливо, негативна сторона цього матеріалу є те, що він легко залишається пляма з води і відбитків пальців. Тому необхідно видалити вапняний наліт і витерти після кожного використання з м’якими очищенням агентів.

Стільниця з каменю — мармуру

Безсумнівно, така стільниця прикрасить будь-яку кухню, тому що мармур-один з найкрасивіших мінералів, а також найцінніше. У магазині ви можете вибрати мармур в широкому асортименті кольорів і фактур. Але вибираючи його, треба пам’ятати, що мармур дуже пористий, і тому легко вбирає домішки, з’являються подряпини. Ви повинні бути готові, що в майбутньому вам доведеться регулярно покрити його з водяним маслом або воскові композиції.

Стільниця з каменю — кварцу

Для використання на кухні використовують суміш з натуральних кварцових, акрилових смол і різних фарбувальних пігментів. Якщо ви користуєтеся кухнею дуже часто, така робоча поверхня ідеально підходить для вас: вона не вимагає покриттів з додатковими сумішами, стійкими до подряпин і тепловим навантаженням, легко чистити. На ринку сьогодні можна знайти широке коло кольорів, малюнків, імітацій натурального каменю.

Стільниця з каменю — граніту

Це також один з найпопулярніших матеріалів для обробки робочих поверхонь на кухні. Крім того, Граніт натуральний камінь, жаростійкий і стійкий до подряпин. Дуже різноманітний вибір кольору і текстурованою Gamm на ринку сьогодні. Але для того, щоб захистити стільницю від плям це час, щоб обробити його з водяним маслом або воскові суміші.

Стільниця з агломерату

Цей матеріал відноситься до сучасних і є штучним. До складу входять суміші мінералів, акрилових смол і пігментів. Це імітує природний камінь дуже добре, але залишається термо-і вологостійкі.

Вибираючи стільницю для кухні, перш за все вийшли з мети, для яких вам це потрібно. Ви часто використовуєте кухню і варити на ньому? Чи готові ви до догляду і підтримки зовнішній вигляд стільниці буде коштувати певну вартість? Після відповіді на ці питання, ви можете приступити до наступного-вибір кольору і зображення. Як ви можете бачити, майже всі матеріали, описані в цій статті, мають широку гаму.

×Close search
Search