skip to Main Content

Як із сотень тисяч пропозицій компаній, що пропонують меблі для кухні вибрати єдине вірне? Як не помилитись з вибором, а головне про нього надалі не жалкувати? Адже кухня – це серце будинку, де випікаються найулюбленіші ароматні пироги, де вся сім’я, велика, чи маленька, збирається за одним столом, за сніданком, обідом чи святковою вечерею. Кухонні меблі від фабрики «VERDI» – це багаторічний досвід у виготовленні меблів різної складності, це якісні матеріали, стиль та функціональність. Кухонні фасади виготовляються з масиву дерева, фарбованого МДФ, фарбованого скла.

Ми використовуємо лише високоякісні, міцні та надійні матеріали для виробництва стільниці для кухні. Серед наших пропозицій Ви знайдете стільниці з каменю, стільниці зі штучного каменю, стільниці з кварцового каменю. Для Вас величезний вибір стільниць різних кольорів, текстур з декором і від великих європейських компаній.

Наші кухні – це максимальна функціональність та раціональність використання простору, тому при виборі найкращих звертайте увагу на деталі, як це робимо ми, вибираючи фурнітуру від найкращих виробників, таких як Blum, HaFelle та Inoxa.

Фото кухонних гарнітурів нашого виробництва
15-02-03-165-1
Moon-box-2-1
×Close search
Search