skip to Main Content
Tables And Tables For Bars And Cafes To Order

Tables and tables for bars and cafes to order

Фабрика VERDI пропонує столи для барів у Києві та області.

З урахуванням інтенсивної експлуатації столи для бару повинні мати особливу міцність і стійкість. Тому для міцності використовують металевий каркас. Метал стійкий до впливу вологи і може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці.

Стільниці, які ми пропонуємо, змінять інтер’єр вашого закладу. За допомогою колірної гами та текстури стільниць ви можете створити різний стиль. Це може бути молодіжний, бізнес чи діловий стиль. Щільність матеріалу та антибактеріальне покриття стільниці є абсолютно гігієнічними. Форма стільниць може бути різною: кругла, овальна, прямокутна, несиметрична (вигини по периметру стільниці).

Підстілля також мають важливе значення для барних меблів. Якщо поєднати різні моделі підстолій та стільниць, можна створити зовсім інші приклади компонування столів, які чудово зможуть вписатися в інтер’єр закладу. Деякі підстілля мають механізм регулювання висоти, за допомогою якого регулюється висота столу, залежно від висоти барного стільця.

Широкий вибір виробів дасть можливість вибрати або замовити столи для бару відповідно до інтер’єру та стилю вашого закладу.

Замовте столи для бару у наших спеціалістів, зателефонувавши за тел. +38 (044) 499 45 60 і вони допоможуть Вам з дизайном столу та врахують усі фактори та особливості виготовлення столів:

  • висота столу має виходити з висоти барних стільців;
  • стіл не повинен бути дуже широким чи довгим;
  • стіл має бути стійким;
  • за столом має вільно розміститися та кількість відвідувачів, на яку розрахований стіл.

Крім столів для барів фабрика VERDI пропонує виготовлення барних стійок на замовлення будь-якої конфігурації та розмірів.

Ми впевнені, що наш стіл та Ваш бар будуть єдиним цілим у барвистому інтер’єрі закладу.

×Close search
Search