skip to Main Content
Velours. How To Choose And What Are The Differences From Other Fabrics

Velours. How to choose and what are the differences from other fabrics

Нещодавно ми вже говорили про різні види тканин та як обрати тканину для того чи іншого проекту. Сьогодні докладніше розберемо один конкретний вид – велюр.

Велюр – натуральний текстильний матеріал з густою ворсистою поверхнею на лицьовій стороні, що виготовляється з різної сировини за технологіями, що відрізняються. У виробництві використовуються волокна бавовни, шовку та вовни, для покращення якісних характеристик до складу велюру додають синтетичну складову – поліестер, лайкру та еластан. Слово «velours» у перекладі з французької мови означає оксамит, тому не рідко ці матеріали плутають між собою. Велюр, на відміну від оксамиту, практична і зносостійка тканина, що майже не мнеться,і довго зберігає свою форму, при цьому не менш приємна до тіла.

Дивіться у нашому новому відео: як правильно обрати велюр і на що звернути увагу, у чому різниця між матеріалами різного цінового сегмента та відмінності від інших видів тканин, у чому плюси та мінуси цього матеріалу.

 

Підписуйтесь на наш YouTube-канал. На ньому регулярно виходять нові відео, де ми розповідаємо про те, з якими труднощами часом доводиться стикатися і як ми з ними справляємося, ділимося невеликими виробничими секретами і просто показуємо якісні меблі.

×Close search
Search