skip to Main Content
Велюр. Як вибрати і в чому відмінність від інших тканин

Велюр. Як вибрати і в чому відмінність від інших тканин

Нещодавно ми вже говорили про різні види тканин та як обрати тканину для того чи іншого проекту. Сьогодні докладніше розберемо один конкретний вид – велюр.

Велюр – натуральний текстильний матеріал з густою ворсистою поверхнею на лицьовій стороні, що виготовляється з різної сировини за технологіями, що відрізняються. У виробництві використовуються волокна бавовни, шовку та вовни, для покращення якісних характеристик до складу велюру додають синтетичну складову – поліестер, лайкру та еластан. Слово «velours» у перекладі з французької мови означає оксамит, тому не рідко ці матеріали плутають між собою. Велюр, на відміну від оксамиту, практична і зносостійка тканина, що майже не мнеться,і довго зберігає свою форму, при цьому не менш приємна до тіла.

Дивіться у нашому новому відео: як правильно обрати велюр і на що звернути увагу, у чому різниця між матеріалами різного цінового сегмента та відмінності від інших видів тканин, у чому плюси та мінуси цього матеріалу.

 

Підписуйтесь на наш YouTube-канал. На ньому регулярно виходять нові відео, де ми розповідаємо про те, з якими труднощами часом доводиться стикатися і як ми з ними справляємося, ділимося невеликими виробничими секретами і просто показуємо якісні меблі.

×Close search
Search