skip to Main Content

Шафа є невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру. Звичайно, головним його завданням є зберігання речей. При цьому бажано, щоб речей там могло вміститися більше. Зробити так, щоб умістити всі бажані речі і при цьому не дати шафі зайняти майже весь простір кімнати, є завданням не з легких. На допомогу в такому випадку приходять шафи-купе, які виготовляються за індивідуальним замовленням відповідно до розміру місця, яке вибрано під шафу. Але не завжди є фінансова можливість сплатити за індивідуальне замовлення, тому фабрика «VERDI» пропонує вашій увазі готові рішення шаф, які ми зможемо виготовити, враховуючи ваші побажання до розмірів.

Фабрика «VERDI» виробляє шафи-купе, окремі шафи і комоди зі шпонованого ДСП і ламінованого ДСП. Для розсувних систем застосовуються Braun, Kraft, Astin, Raumplus. Всі шафи не тільки чудово вписуються в будь-який з інтер’єрів, але й відмінно справляються зі своїм призначенням – шафи і комоди місткі, а якість матеріалу, який використовується при виготовленні меблів, найвищої якості. Це дозволяє служити меблям довгі роки.

Пропонуємо до вашої уваги ознайомитися з готовими моделями шаф та комодів, які фабрика «VERDI» готова запропонувати вам на вибір. Тут ви побачите і шафи для спалень, і для віталень, і навіть шафи, які чудово вписуються в інтер’єр кухні. Для дитячих кімнат ми розробили спеціальні шафи та комоди, які не тільки чудово вміщують речі для навчання та для ігор, але й створюють свою неповторну атмосферу в кімнаті. У такій кімнаті ваша дитина завжди зможе насолоджуватися іграми, а виконання домашніх завдань перетвориться на задоволення як для вас, так і для вашого малюка.

Окрему увагу варто приділити шафам, які фабрика Verdi виготовляє для балконів. Нерідко на балконі знаходяться ті речі, яким не знайшлося місця у коморі. Та й комор, здебільшого, теж не так багато залишилося в будинках. Таким чином, шафа на балконі виконує не лише функцію зберігання речей, а й створює додатковий затишок та порядок. А значить, що на балконі, крім зберігання господарських дрібниць, ви зможете проводити час для відпочинку, і ніщо вам не заважатиме.

Замовляючи у нас шафу-купе, ви можете вибрати декорацію для розсувної системи дверей. Дзеркальні двері створюють відчуття додаткового простору, що візуально збільшить площу приміщення, де буде шафа.

Якщо ж у вас в будинку або квартирі є нефункціональні місця, можемо запропонувати вам стелажі або тумби, які непомітно впишуться в інтер’єр, та й дадуть можливість для зберігання речей.

Фото шаф нашого виробництва
×Close search
Search