skip to Main Content

Незважаючи на повну комп’ютеризацію, можна сказати, що практично немає таких сімей, де не було б у будинку телевізора або монітора для перегляду фільмів у домашньому кінотеатрі. А отже, якщо є телевізор, то є місце, на якому він стоїть або висить. Багато хто використовує кріплення для стін, і тоді заощаджується місце. Але якщо площа приміщення дозволяє, то використовується тумба або полиця, адже, крім телевізора, в ній можна вмістити багато чого ще корисного.

Фабрика «VERDI» пропонує вам на вибір різні варіанти тумб, які зможуть нести не тільки функціональне навантаження, але й прикрасять ваш інтер’єр, додавши до нього своєї родзинки.

Якщо приміщення, де знаходиться або планується телевізор не дуже велике, можна використовувати комбінований варіант, де сам монітор підвішується на стіну, а під ним буде тумба, яку можна використовувати для зберігання дисків, флешок, ноутбука, тюнера та інших девайсів, які використовуються при перегляді.

При тому, використавши тумбу навіть не дуже широку, ви зможете візуально збільшити простір, а ящики та полички в тумбі дозволять сховати ті дрібниці, для яких завжди не вистачає місця у квартирі чи будинку.

Якщо ви обмірковуєте як облаштувати дитячу кімнату і плануєте там також встановити телевізор або монітор, або робоче місце з комп’ютером — фабрика «VERDI» готова запропонувати вам готові рішення, які ідеально справляються із завданням ефективного використання простору, наділивши його функціональністю та індивідуальним шармом.

Якщо ви вирішили облаштувати у своєму будинку або квартирі кімнату у вигляді домашнього кінотеатру, ми готові допомогти вам у розробці дизайну кімнати, облаштувавши її всіма необхідними меблями – тумбою під телевізор, м’якими меблями, барною стійкою та всім тим необхідним, щоб створити затишок та комфорт.

Фабрика «VERDI» береться за проекти будь-якої складності, тому що є професіоналом у своїй галузі, а всі роботи, які ми виготовляємо для наших клієнтів, вирізняються високою якістю. Індивідуальність і унікальність моделей дозволяє зробити ваш інтер’єр дуже особливим, який максимально підкреслюватиме вас і ваші уподобання.

Матеріал, який ми використовуємо у роботі – це високоякісний матеріал, який має всі необхідні сертифікати та гарантії якості. Саме завдяки цьому ваші меблі в інтер’єрі будуть вам довго служити.

Фото тумб під ТВ нашого виробництва
14-07-15-147-copy
×Close search
Search