skip to Main Content
PAYSEND Office Furniture

PAYSEND office furniture

Історія цього проекту розпочалася ще у 2019 році, коли до нас не дісталася пандемія та всі кордони були відкриті. Тоді нашими фабриками VERDI та Trone Grande було виготовлено велику кількість різноманітних меблів для лондонського офісу IT-компанії PAYSEND. Це і стіл для переговорів, лаунж-бокс, різні шафи, дошки для фліпчарта, барні стійки та багато іншого. І, не мало важливий факт, все це ми самостійно привезли до Великобританії та змонтували на місці. Монтаж меблів ми проводили буквально напередодні Нового року 2020 та в дуже стислі терміни.

З різних причин у нас не було можливості розповісти про цей проект, але нещодавно вирішили поділитися усіма подробицями. Раніше вже публікували статтю з відеороликами про деякі предмети інтер’єру для офісу PAYSEND, зокрема, про шафу для принтера та лаунж-бокс.

Ми не будемо втомлювати Вас простирадлом тексту про нюанси виробництва, доставки та монтажу. На сьогоднішній день усі ролики за цим проектом, у яких детально про все розповіли, опублікували на нашому каналі у YouTube та створили відповідний плейлист, з яким і пропонуємо вам ознайомитись:

І трохи фотографій із вже зібраними нами на місці меблями:

Ось вже майже 20 років ми виготовляємо меблі для офісів різних компаній і готельно-ресторанного бізнесу в різних куточках планети. Рік за роком підтверджуємо свій професіоналізм та надійність. Якщо Вам потрібні дійсно якісні меблі на замовлення, то ласкаво просимо до нас у VERDI!

Підписуйтесь на наш YouTube-канал. На ньому регулярно виходять нові відео, де ми розповідаємо про те, з якими труднощами часом доводиться стикатися і як ми з ними справляємося, ділимося невеликими виробничими секретами і просто показуємо якісні меблі.

×Close search
Search